Bugun...
1300 çocuğun babası çıktı
Tarih: 27-06-2017 09:25:00 + -1300 çocuğun babası çıktı

ABD’nin Nashville eyaletinde yaşayan, 87 yaşındaki eski bir postacının, 1.300'den fazla çocuk babası olduğu ispatlandı.

 

 

 

 

 

 

Özel bir dedektifin gerçeği keşfetmesinden bu yana bölgede yaşayan birçok babasız çocuğun babasının, emekli postacı olabileceği yönünde iddialar dile getirilmeye başlandı. Tennessee ailesi tarafından işe alınan dedektif Sid Roy, binlerce DNA örneği ve ifadeleri, 15 yıllık bir süre zarfında topladı.

 

Ontrava’da yer alan habere göre, gazetecilere konuşan emekli postacı "Doğum kontrol, o günlerde pek popüler değildi. Utanılacak bir şeyim yok. 60'lar güzel eski günlerdi. Beni Johnny Cash’ye benzetirlerdi. O, olduğuma inananlar bile vardı" ifadelerini, gülerek anlattı.

 

Araştırmacı Sid Roy, basit bir konunun gerçek kısmının, 15 yıllık bir arayış içinde sonuçlanacağını hiç düşünemeyeceğini açıklayarak, "Hepsi 2001'de, birbirleriyle ilgisi olmayan iki farklı erkeğin biyolojik babalarını bulmak için beni tuttuğunda başladı. Her ikisinin de aynı kişiden geldiğini anladığımda epey bir şaşırdım. Soruşturmayı başlattıktan sonra gizem çözülmeye başlamıştı. Bütün zamanımı bu araştırmayı yapmaya harcadım. Son yıllarda DNA testlerinin ucuz ve kolay kullanımı daha fazla bilgi toplamam konusunda beni hızlandırdı.” dedi.

 
Kaynak: ABC Gazetesi

Bu haber 204 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER EKONOMİ HABERLERİ