Bugun...
Rifat SERDAROĞLU -- ÖNDE HEP BİZ VARIZ!
Tarih: 17-10-2013 11:05:00 Güncelleme: 19-01-2018 10:39:00 + -Rifat SERDAROĞLU -- ÖNDE HEP BİZ VARIZ!

 

Körfez Savaşı öncesi ABD’li bir kadın gazeteci Kuveyt’e gider. Dikkatini çeken en ilginç şey, erkeklerin önde, kadınların ise 5 adım geride yürümeleridir.
Gazeteci, kadınların haline çok üzülür!
Yıllar sonra tekrar Kuveyt’e gittiğinde kadınları önde, erkekleri ise onların 10 adım gerisinde yürürken görür ve çok sevinir. Hemen bir kadına yanaşıp sorar;
“Bu gördüğüm inanılmaz bir gelişme! Peki ama bu değişikliğin sebebi nedir?”
Kadının yanıtı tek kelimeliktir; “Mayınlar…”

Türkiye’nin bugün yaşadığı belaların tümünün “SİYASİ SORUMLUSU” AKP Hükümetleridir.Bir kısmının ise “hem siyasi sorumlusu hem de SUÇ ORTAĞI”
AKP Hükümetleridir.Neden diye sorabilirsiniz?
16 senedir, AKP tek parti olarak Türkiye’yi yönetiyor mu? Evet.
“İktidar olmak” aynen “Hamile olmak” gibidir. Yani ya hamilesiniz ya da değilsiniz! Az hamilelik, buçuk gebelik olmaz! Ya iktidarsınız ya da iktidar değilsiniz. İktidarsanız, ülkede olan her güzellikten de her kötülükten de siz sorumlusunuz. Eğer “Evet ben iktidarım ama, bu kötülükleri üst akıl veya terör örgütleri yapıyor” yalanına sarılırsanız, “maşa” olduğunuzu kabul etmiş olursunuz.

16 senedir defalarca gördüğümüz şu gerçeği inkâr edecek, bizi yalanlayacak aklı başında bir tane insan var mı? Gerçek şu;
“AKP’nin tüm kademelerinde tek söz sahibi kişi Erdoğan’dır. Delegelerin belirlenmesinden Bakanlar Kurulunun oluşturulmasına, AKP Genel Merkezine alınacak çaycıdan Genel Merkez binasının tapusunun kimin üstüne yapılacağına tek başına Erdoğan karar verir. Erdoğan’ın sözü üstüne söz söylenmez.
O ne derse, parti sözcüleri düşünmeden aynen onun dediklerini söyler.
AKP’liler için Erdoğan, sadece Genel Başkan değildir. O, “Davanın Sahibidir”,
O “Allah’ın yeryüzündeki gölgesidir”, O, “hergün kendisi için iki rekâtşükür namazı kılınacak mübarek bir adamdır…”Biat kültürünün gereği de budur.

Ülke yönetiminde “Tek Söz Sahibi” olacaksınız ama hizmetleri sahiplenip, tüm dertleri-sıkıntılarıbaşkalarının üzerine atıp, milleti öne süreceksiniz!
Bu davranış Türk Milletine saygısızlıktır ve densizliktir…

AKP önderliğinin her fırsatta başımıza kaktığı dertlerimiz, PKK-PYD-FETÖ-ESAD-ABD İlişkileri değil mi?
PKK-PYD Terörü;
AKP İktidara geldiğinde, PKK terörü bitme noktasında idi. PYD’nin adı bile yoktu.
ABD-İsrail’in oyununa gelip “Çözüm Süreci” denen ihanet sürecini başlatan AKP önderliği değil mi? Biz mi AKP’ye git PKK’yı canlandır dedik? Aksini söyledik. Silah bırakmayan terör örgütü ile müzakere edilmez, anasından doğduğuna pişman edilir, dedik. AKP önderliği bize “savaş tahrikçileri” dedi.
TSK’nın komuta heyetini FETÖ ile beraber çökerten AKP önderliği değil mi?
Askeri kışlasına, Polisi karakola kapatıp PKK’nın şehir yapılanmasına izin veren AKP Önderliği değil mi? Kilometrelerce tünel-barikat gizlice mi yapıldı?
Cumhuriyet Bayramı günü, Peşmergeleri silahları ve PKK bayraklarıyla Türkiye’den geçirip, PYD’ye destek için gönderen AKP Önderliği değil mi?
PYD Liderini Ankara’da konuk edenler AKP önderliği değil mi?

FETÖ Belası;
2002 yılından bu yana CIA uşağı FETÖ militanlarını devletimizin içine sokan AKP önderliği değil mi? Defalarca ikaz ettik, bu konuda iki kitap yazdık, gönderdik.
Fakat AKP’li TBMM Başkanı, bizim yazılarımıza TBMM sitesinden ulaşımını kanunsuz olarak yasakladı!
Bakanlıkları FETÖ’cüler arasında pay eden AKP önderliği değil mi?
“Biz FETÖ’yaMENZİLİMİZ AYNI olduğu için yardım ettik” diyen AKP önderliği değil mi? Silahı bile olmayan zavallı Askeri öğrencileri hapse atacaksınız, ama FETÖ elemanı olan AKP’li Bakanlar, MV’leri utanmadan serbest gezecek!

ESAD;
Müşterek Bakanlar Kurulu toplantısı yapacak kadar ESAD ile kardeş olan AKP önderliği değil mi? Aynı suda yıkanmadılar mı?
ABD ile anlaşıp aynı Esad’ı, ESED ve hain ilan eden AKP önderliği değil mi?
Yüz binlerce Müslüman kadına kıza tecavüz eden, camileri yıkan, Kur’an-ı Kerim’i nişangah tahtası yapan ABD askerleri için “sağ salim” ülkenize dönün diye dua eden AKP önderliği değil mi? Türk Milletinin hakkı olan 30 Milyar dolardan fazla parayı, kendi vatanı için mücadele etmeyen kaçaklara veren AKP önderliği değil mi?

ABD-İsrail-Kürt Devleti;
Başbakan olmadan, ABD Başkanı ile görüşüp anlaşan AKP önderliği değil mi?
BOP’un eşbaşkanlığını kabul edip, bununla övünen AKP önderliği değil mi?
Kürt Devleti projesinin en az yüz yıllık bir proje olduğunu bilmeyen var mı?

Şimdi yukarıdaki fıkradaki gibi, iyileri sahiplenip, kötüleri ortada bırakmak ve Türk Milletinisürekli olarak “Mayın Tarlasına” sürmekle tehdit etmek oyununu bizlerin kabul etmesini beklemekteler. Bu davranış Türk Milletini aptal yerine koymak değil midir?
Türk Milleti elbet çok yakında gerçekleri görecek ve ağızlarına yalanın yuva yaptığı bu sahtecilere, bu FETÖ-PKK severlere gereken dersi verecektir.

Sağlık ve başarı dileklerimle 19 Ocak 2018
Rifat Serdaroğlu
Bu haber 82095 defa okunmuştur.

Etiketler :

YORUMLARHenüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONUK YAZARLAR HABERLERİ